Kui vajad puksiirabi liiklusõnnetuse, tehnilise rikke või muu olukorra tõttu, siis heida pilk korduvatele küsimustele.
Ole valmis edastama infot asukoha kohta (täpne aadress). Kindlasti on tarvis infot sõiduki tüübi/mudeli kohta ja kirjeldada ka probleemi olemust (nt sõiduk ei käivitu, liiklusõnnetus, rehv purunenud jm).
Kui sul on kasko-kindlustus, katab see tavaliselt puksiirabi kulud. Kontrolli oma poliisi tingimusi.
Liikluskindlustus ei kata puksiirabi kulusid, välja arvatud juhul, kui oled kannatanu ja süüdlane vastutab.
Kui kindlustus ei kata, pead kulud ise tasuma. Küsi enne teenuse hinda!
Saabumise aeg sõltub asukohast ja teenusepakkuja hõivatusest. Linnas võib puksiir jõuda kohale 30–60 minuti jooksul, kuid maapiirkondades võib see võtta kauem. Kohalejõudmise aeg sõltuv sellest, kas puksiir on parasjagu hõivatud või vaba ning sellest, millal päring tehakse (argipäev, nädalavahetus, päevane/õhtune väljakutse jm).
Jah, enamasti saad valida puksiirauto sihtkoha, olgu selleks sinu kodu, remonditöökoda või mõni muu asukoht. Kui kindlustus katab teenuse, konsulteeri nendega, millised sihtkohad on kaetud.
Kui kahju tekib pukseerimise käigus, vastutab tavaliselt teenusepakkuja. Alati tasub enne teenuse kasutamist uurida ettevõtte kindlustuse ja vastutuse kohta.
Teenuse hinnad sõltuvad mitmest tegurist, sealhulgas sõiduki asukohast, marsruudist ja muudest eripäradest, mis võivad teenuse osutamist mõjutada. Täpsema hinna saad teada kui oled puksiirabiga kontaktis olnud.